коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Маневицька ДЮСШ відсвяткувала свій 25-річний ювілей

Маневицька дитячо-юнацька спортивна школа святкувала 25-річний ювілей з дня свого заснування.

У спортивному залі ДЮСШ зібрались вихованці спортивної школи, тренери та представники різних гілок районної влади. На урочистій частині свята присутніх вітали голова районної державної адміністрації Костянтин Давидюк, голова районної ради Андрій Сопронюк, Маневицький селищний голова Ярослав Левко, начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації Михайло Ліщук.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі успіхи в спортивних досягненнях та з нагоди 25-річчя Маневицької дитячо-юнацької спортивної школи оголошено Подяку голови районної державної адміністрації Бубнюку Леоніду Євгеновичу – інструктору-методисту Маневицької ДЮСШ. Почесною грамотою районної ради нагороджено Засєкіна Володимира Володимировича – тренера-викладача Маневицької ДЮСШ. Грамотою відділу освіти і науки райдержадміністрації нагороджено директора Маневицької ДЮСШ – Демчука Миколу Васильовича.

«Маневицький сайт» вітає маневицьких спортсменів з ювілеєм та бажає їм більше нових перемог та спортивних звершень.