коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Ледве не замерзли на трасі

На трасі Луцьк ‒ Маневичі трапилась НП: в автомобілі чоловіків, які заблукали, замерзло пальне. За допомогою довелося звертатися до рятувальників.

Про це повідомляють в Центрі пропаганди МНС Волині.

29 січня о 2:10 працівники Ківерцівського райвідділу УМНС в Волинській області виїжджали на пошуки заблукалих людей на трасі Луцьк ‒ Маневичі. В автомобілі, що рухався в напрямку виїзду на київську трасу, через мороз замерзло дизельне пальне, і двоє людей у незнайомій місцевості мало не замерзли. Проте вчасно набрали номер порятунку «101».

Співробітники МНС швидко знайшли потерпілих. Враховуючи низьку температуру, ‒ -22 С ‒ щоб не дати людям замерзнути, пересадили до пожежного автомобіля, обігріли та доправили до найближчого населеного пункту. Зараз їхньому життю нічого не загрожує.

«Дякую рятувальникам, що в засніженому полі не залишили нас з Романом, ‒ розповів телефоном врятований Віктор.

Матеріали взяті: http://www.volynnews.com/news/extreme/ledve_ne_zamerzly_na_trasi/