коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Із маневицької тюрми ВК-42 знову втік засуджений

koloniya-vk-42Управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області повідомляє, що 18 червня, при проведенні вечірньої перевірки на дільниці соціальної реабілітації при Маневицькій виправній колонії №42 було виявлено відсутність засудженого Мельничука Андрія Анатолійовича, – повідомляють у прес-службі управління ДПтСУ у Волинській області.

(Для інформації: дільниця соціальної реабілітації – це структурна дільниця виправної колонії для осіб, які стали на шлях виправлення. Дільниця знаходиться поза межами охоронюваної зони виправної колонії. З дозволу адміністрації установи засуджені можуть пересуватися без нагляду поза територією дільниці, але в межах населеного пункту, працювати на контрагентських об’єктах. Засуджені цієї дільниці також можуть мати при собі та користуватись грішми без обмежень.)

МЕЛЬНИЧУК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 06.07.1985 року народження. Раніше судимий. Засуджений 04.11.2011 року Луцьким міськрайонним судом Волинської області за ст. 186 ч.2 Кримінального кодексу України (скоєння грабежу) на 4 роки позбавлення волі.

Був переведений до дільниці соціальної реабілітації 28.03.2013 року, як такий що стає на шлях виправлення.
За період відбування покарання характеризувався позитивно, порушень режиму утримання не допускав, в дисциплінарному порядку не карався, тричі заохочувався адміністрацією. Конфліктів із іншими засудженими не мав.

Про втечу засудженого проінформовано УМВС у Волинській та Рівненській областях. Керівництвом управління ДПтСУ у Волинській області спільно з органами УМВС проводяться розшукові заходи.