коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

І МАНЕВИЧАНИ ДОЧЕКАЛИСЬ ГАЗУ

Село Четвертня – перший населений пункт Маневицького району, жителi якого користуватимуться довгожданим природним газом

Минулої п`ятницi факел з нагоди здачi в експлуатацiю пiдвiдного газопроводу до села запалили народний депутат України Євген Кирильчук, генеральний директор ТзОВ «Торговий дiм «Професiонал» Олександр Ярмоленко, голова районної ради Андрiй Сопронюк, голова райдержадмiнiстрацiї Костянтин Давидюк, Четвертнянський сiльський голова Степанiя Пiдвальна. У Будинку культури на урочистiсть зiбралось чимало жителiв села. Iз новорiчними святами, добрими подiями на початку року вiтав їх Євген Кирильчук.

- Цей день, безперечно, увiйде не лише в iсторiю села, а й району, – наголосив Євген Iванович. – Завдяки домовленостям прем`єр-мiнiстра Юлiї Тимошенко, Мiнпаливенерго i НАК «Нафтогаз України» добудовуються i вступають в дiю газопроводи з високим ступенем готовностi. Серед них i ця гiлка газової артерiї, вiд якої незабаром отримають блакитне благо цивiлiзацiї жителi сiл Годомичi, Криничне, а згодом i Боровичi та Грузятин.
– Дехто вважав пiдведення газу утопiєю, нездiйсненною мрiєю, проте ця мрiя здiйснилась, – зазначила Степанiя Підвальна. – I я, вся громада нині складаємо слова щирої подяки тим, хто причетний до сьогоднiшнього великого свята: народному депутату України Євгену Кирильчуку, головi обласної ради Анатолiю Грицюку, головi районної ради Андрiю Сопронюку, чию пiдтримку вiдчувала повсякчас, головi райдержадмiнiстрацiї Костянтину Давидюку, генеральному директору ТзОВ «Торговий дiм «Професiонал» Олександру Ярмоленку, працiвникам ВАТ «Волиньгаз» та, звiсно, односельчанам, якi повiрили у цю добру справу, пiдтримали, допомогли, вклали кошти. Адже 174 сiм`ї села долучили власнi 824 тис. гривень.
На урочистостях теплі слова вiтань звучали вiд Олександра Ярмоленка, керiвникiв районної влади Андрiя Сопронюка та Костянтина Давидюка, першого заступника голови правлiння ВАТ «Волиньгаз» Сергiя Галянта. Усiм, хто причетний до цiєї незабутньої подiї, вiд жителiв села дякувала Надiя Базарнова. Пiсеннi вiтання дарували аматори художньої самодiяльностi.
Пiсля освячення доброї справи отцем Серафимом, перерiзання символiчної стрiчки запалав перший у районi газовий факел. За мить голубий вогник з`явився в оселi Вiктора та Наталiї Пiнчукiв. Газ пiдведено до вулицi Садової. За працiвниками «Торгового дому «Професiонал» – пусконалагоджувальнi роботи на рештi вулиць. А символiчну естафету – запалений факел – Степанiя Пiдвальна передала очільнику сусідньої годомичiвської громади Володимиру Бойку.
Цей святковий день для жителiв Четвертнi ознаменувався ще однiєю доброю подiєю – за дорученням прем`єр-мiнiстра Юлiї Тимошенко Євген Кирильчук вручив сертифiкат на безкоштовне отримання автомобiля «Швидкої медичної допомоги» для потреб місцевої лікарської амбулаторії, такий же сертифiкат вручено i в селi Чорниж.

Олена БИЧКОВА

http://www.volyn.com.ua/?rub=31&article=0&arch=

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Щось мені так здається, що газ вже не дуже й потрібен в Маневичах. Адже висока його ціна робить його тягарем а не зручністю, ще й ціна і надалі повзтиме догори. Щоб опалювати газом приватний будинок тратиться понад 1000грн в місяць. Сьогодні є тенденція переходу з газового опалення на різного роду котли які спалюють дрова, тирсу, солому та інші види палива. Так виходить значно дешевше. Якби зараз завели газ в Маневичі думаю до нього в перші 10 років під”єдналося б не більше 30% маневичан.

 • rulon

  тарифи в місті й селі, смт. суттєво відрізняються,якщо брат платить за більшу квадратуру (ніж я маю власний будинок) до 300 грн за газ (опалення + завжди гаряча вода),то яким чином в приватному будинку набіжить 1000 грн. (на зиму брикет 350 грн тонна- топити мля кожен день напряг + більший викид ЦО2,потрібно 4 тонни + деревини свіжовирубленої машин 1,5 тра за грн 700),+ 80 грн електроплита + бойлер….і того непрості математичні розрахунки можуть довести доцільність газу чи може Максе за Волиньтоф та за їхні надприбутки–жесть газ нормальна штука з нормальним економним котлом.але його інсталяція,це всім відомо обійдеться недешево.

 • http://instrymentu.com.ua/ Максим

  Провести газ до будинку коштує не одну тисячу гривень. Потім двохфункційний котел нормальний біля 10-ти тисяч гривень. Кілька тисяч на радіатори та установку з труборозведенням. В сумі виходить багато. Понад 1000грн – це інформація від знайомих які живуть за містом(Львів) двоповерхові будинки з плитками і гаряча вода з опаленням.

 • http://manevychi.ipsys.net Romek

  ….сертифікат на безкоштовне отримання автомобiля «Швидкої медичної допомоги» – АБСУРД – у разі поразки Тимошенко…ті машини ніхто не побачить ніколи…впевнений більш чим на 100% :lol: :lol: :lol: