коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Про сайт

Усім привіт! Буду задоволений, якщо кожний знайде для себе на сайті щось корисне! Нехай щастить!

Маневицький сайт – це некомерційний проект, який існує на ентузіазмі кількох людей.

Пропонуємо всім хто має щось цікаве про наш край зконактувуватися з адміністрацією сайту для надання прав доступу автора статей на цьому ресурсі, чи просто надсилайте свої статті на наші електронні адреси . Вони обов’язково будуть розглянуті та надруковані. Чим більше цікавого матеріалу буде, тим цікавішим буде даний сайт, наш маневицький неформатний сайт.

Також приймаються любі пропозиції та критика.

До уваги підприємців та організацій Маневич та району, для Вас, виходячи з позиції просування і розвитку Маневиччини, реклама фірми продукції надається безкоштовно, не зволікайте безкоштовною можливістю прорекламуватися.