коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Через відсутність вільної землі змінять межі сіл і міст

Протягом 2011 року землевпорядна служба Волині змінила межі 36 населених пунктів, серед них ‒ місто Любомль та селище Маневичі.

Про це повідомили в прес-службі Держкомзему Волині.

Встановлено та змінено межі за проектами землеустрою 1046-ти із 1087-ми населених пунктів Волинської області, що становить 96,2% від їх загальної кількості.

Потребують встановлення меж 4 міста обласного значення, 4 міста районного значення, 10 селищ та 23 села.

У 2011 році проведені роботи зі встановлення та зміни меж 36 населених пунктів ‒ Любомля, Маневичів, а також 34 сіл.

Окрім того, необхідно змінити межі 293 населених пунктів, які втратили свою актуальність, зокрема, потребують розширення меж через відсутність вільних земель, необхідних, приміром, для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Матеріали взяті: http://www.volynnews.com/news/society/cherez_vidsutnist_vilnoyi_zemli_zminyat_mezhi_sil_i_mist/