коментарі

Маневичі - чарівне невелике містечко на північному сході Волині. Маневицький сайт створено для викладення інформації про Маневичі та всього повязаного з Маневичами, погода в Маневичах, новини в смт Маневичі. Також розміщується інформація про Маневицький район. Це неофіційний Маневицький сайт і кожен може долучитися до його наповнення цікавими матеріалами. Також запрошуються спонсори, які можуть подати рекламу на Маневицькому сайті для аудиторії з смт Маневичі, Волині, та всього світу.

Юрій Луценко завітав у смт. Колки

Радісною подією для Маневицьких та Ківерцівських міліціонерів закінчується нинішній рік. Напередодні професійного свята дванад цять сімей правоохоронців обох райвідділів отримали із рук міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка ордери на квартири у новозбудованій багатопо верхівці селища Колки.

Серед щасливчиків — працівники Маневицького РВ УМВС старший лейтенант Олексій Лисюк — начальник сектора кримінального роз шуку, лейтенант Олександр Мельник — старший оперу-повноважений групи кри мінальної міліції у справах дітей, дільничні інспектори міліції капітани Олександр Курдельчук і Олександр Сачковський, а також начальник райвідділу майор Валентин Чих.

  • рома

    я в тому будинку живу